نتایج جستجو برای عبارت :

پیش رویت دگران صورت بر دیوارند

شخصیت های قبیله ی دگران تهم

تفسیری نسبتا کوتاه از آلبوم مکتب شب و یا
به صورت کلی شخصیت های قبیله ی دگران است. شخصیت هایی که روند داستانی آثار
جدید تهم را تشکیل داده و در صورت درک نکردن آنها برداشت شما از قطعات اخیر
تهم ناقص خواهد ماند.
ادامه مطلب
طلوع من طلوع من:آن دل که کمی قبل به نام دگران بودبیچاره برای دگران هم نگران بودمجموع پراکنده ای از قصه ی چند عشقبی وقفه به رقص آمده و در نوسان بودهر موج که آمد وَ برآمد پسِ هر موجدل بود که در وسوسه ی خویش روان بوددر خانه ی آلوده به یک عشقِ قدیمیتصویر دلی مانده به چنگِ سرطان بودهر چند که فرزندِ بهار است دل امابی عشق ، غریبانه در آغوشِ خزان بود#حسین_طلوع_منبنام خداوند نیک، خداوند مهر #نقد_شعر از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گوی
به سرم ، هوای عشقتدرد من ، دوای عشقت آمدم به جان نثاری بشوم فدای عشقتتب کهنه ، بیقراریجان خسته ، بردباری چه شود ، که با من آیدنظری ، نگاه عشقت دگران خبر ندارند که تو را چگونه خواهمهمه جان و تن ببازمسر ماجرای عشقت به امید صبحگاهیکه در این بند نباشممطلعی که سر بریدهبرسم به پای عشقت
پیش رویت دگران صورت بر دیوارند
نه چنین صورت و معنی که تو داری دارند
تا گل روی تو دیدم همه گل‌ها خارند
تا تو را یار گرفتم همه خلق اغیارند
آن که گویند به عمری شب قدری باشد
مگر آنست که با دوست به پایان آرند
دامن دولت جاوید و گریبان امید
حیف باشد که بگیرند و دگر بگذارند
نه من از دست نگارین تو مجروحم و بس
که به شمشیر غمت کشته چو من بسیارند
عجب از چشم تو دارم که شبانش تا روز
خواب می‌گیرد و شهری ز غمت بیدارند
بوالعجب واقعه‌ای باشد و مشکل دردی
که نه پوش
الان که اینو مینویسم در این ساعت و تاریخ
قرار بود سرنوشت مون به هم برای زندگی پیوند بخوره
نشد ؛ که بشه 
به قولی اگه میشد چی مییییییشد...
.
.
.
گله و شکایت ندارم چون
میدونم که 
دل دادنمون رو هیچ پایانی نیست،
من به بودنت قانعم 
بودنت ازم کم نشه

..
...
همه عمر برندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد
دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

آسوده دلان را غم شوریده سران نیست
این طایفه را غصه رنج دگران نیست راز دل ما پیش کسی باز مگویید
هر بی بصری با خبر از بی خبران نیست غافل منشینید ز تیمار دل ریش این شیوه پسندیده صاحبنظران نیست ای همسفران باری اگر هست ببندید
این خانه اقامتگه ما رهگذران نیست ما خسته دلان، از بر احباب چو رفتیم چشمی زپی قافله ما، نگران نیست ای بیثمران سرو شما سبز بمانید مقبول ، بجز سرکشی بی هنران نیست در بزم هنر ، اهل سیاست چه نشینند میخانه دگر جایگه، فتنه گران ن
یکی از نتایجی که گرفتم می‌دونید چیه؟
هیچ‌وقت با یه ENTP نشینید به خوندن کتاب، یا دیدن یه فیلم رمانتیک. نه تنها خودشون لذتی نمی‌برن، بلکه حس خوب شما رو هم خراب می‌کنن با منطقی‌بازیاشون.
بعله، نشستیم با عین النور و پارک رو بخونیم و تو تک‌تک صفحاتی که با خودم می‌گفتم: "آخی، چه ناز!" و کف دست چپم تیر می‌کشید، داشت پوزخند می‌زد یا پوکرفیس بود با نگاه "آخه این چیه؟". حالا خوبه خودش گفت قشنگ بود! موندم دقیقا از کدوم قسمت کتاب لذت برده بود.
پ. ن. اگر تا
دانلود آهنگ میلاد باران من دیوانه | متن+کیفیت
همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید میلاد باران بنام من دیوانه با متن و دو کیفیت 320 و 128
شعر : علی بحرینی / آهنگسازی : میلاد باران/ تنظیم کننده : پیام هوشمند
Exclusive Song: Milad Baran – “Mane Divane” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ من دیوانه میلاد باران
♪♪♫♫♪♪♯
همه فهمیدن من و تو به وصلیم زیر بار طعنه ها ساده نشکستیمهمه فهمیدن ساده دل بستیم اهل احساس شدیم و همچنان هستیمدل من دیوانه عاشق به تو گرم است به اینکه باشی
ای دل به تو گفتم که مرو از پی دلداردیوانه شوی نیست ترا مونس و غمخوارحرفم نه شنیدی و بلرزید وجودتبرحس نگاهی شده ای سخت گرفتارفریاد مکن دل، رهِ عشاق دراز استدر پیچ و خم عشق نشسته غم بسیاربا چشم بگو اشک نشوید اثر رنجشاید که کند خون مددی بر تو دگربارافسانه شود قصه ی عاشق به تحملاز شکوه به بزم دگران دست نگه دارجعفر شنود درد تو ای عاشق همراهشاید کند آسان گذر از این ره دشوار
داستان های قدیمی: حکایت 1 ( دزد و مرد با تقوا )
روزی فردی برای دزدی کردن به خانه یک مرد با تقوا رفت .  خیلی جستجو میکنه و همه اتاق ها رو میگرده ولی چیزی پیدا نمیکنه 
 مرد با تقوا متوجه موضوع میشه و گلیمی که روی اون خوابیده بود رو خیلی نا محسوس جلوی پای دزد میندازه تا دزد دست خالی از خونش نره 

شنیدم که مردان راه خدای دل دشمنان را نکردند تنگ
ترا کی میسر شود این مقام که با دوستانت خلاف است و جنگ

مودت اهل صفا چه در روی و چه در قفا .
نه چ
داستان های قدیمی: بهترین حکایت های گلستان سعدی ( دزد و مرد با تقوا )
روزی فردی برای دزدی کردن به خانه یک مرد با تقوا رفت .  خیلی جستجو میکنه و همه اتاق ها رو میگرده ولی چیزی پیدا نمیکنه 
 مرد با تقوا متوجه موضوع میشه و گلیمی که روی اون خوابیده بود رو خیلی نا محسوس جلوی پای دزد میندازه تا دزد دست خالی از خونش نره 

شنیدم که مردان راه خدای دل دشمنان را نکردند تنگ
ترا کی میسر شود این مقام که با دوستانت خلاف است و جنگ

مودت اهل صفا چه
درسینه غمی ست لیک این درد نهانوان درد که بر چهره کس نیست عیانسرتابه قدم غصه و غم مالامالتابی نبود ازاین الم درتن وجانتاکی به تمنای وصال معشوقدررنج وغم فراق ازجور زمانای صاحب گردون وسپهر وهامونرسم تو نباشد که اسیری به فغانمن مدعی ام تو خستگان رامددیعشق است وفراق دلبر وفصل خزانلبریز کنی باده می خواران رایک جرعه بده زباده شوکریانرفتم زفراق دوست من ناله کنمضحاک صفت چومردم دون زمانای آنکه زدرد عاشقان آگاهینام تو کلام مجلس اهل بیانامید دل خست
غزلیات حافظغزل شماره ۳۶۷فتوی پیر مغان دارم و قولیست قدیمکه حرام است می آن جا که نه یار است ندیمچاک خواهم زدن این دلق ریایی چه کنمروح را صحبت ناجنس عذابیست الیمتا مگر جرعه فشاند لب جانان بر منسال‌ها شد که منم بر در میخانه مقیممگرش خدمت دیرین من از یاد برفتای نسیم سحری یاد دهش عهد قدیمبعد صد سال اگر بر سر خاکم گذریسر برآرد ز گلم رقص کنان عظم رمیمدلبر از ما به صد امید ستد اول دلظاهرا عهد فرامش نکند خلق کریمغنچه گو تنگ دل از کار فروبسته مباشکز د
حکمت 150
یکى از آن امیر (ع) تقاضا کرد تا پندى به او دهد ، حضرت چنین فرمود:
از آنان مباش که بى عمل، به آن جهان امید مى بندند و به آرزوى دراز در توبه درنگ مى کنند. در نکوهش دنیا گفتار پارسایان بر زبان مى آورند، اما در کار دنیا، کردار دوست داران آن به کار مى بندند. اگر دولت دنیا به چنگشان افتد گرسنه چشمى شان سیر نگردد و اگر از آن بى بهره مانند قناعت نکنند. به داده ها سپاس حق نگویند و از بقیت آن زیاده خواهند.
مردم را از کار ناپسند نهى کنند و خود از آن دست
حکمت 150
یکى از آن امیر (ع) تقاضا کرد تا پندى به او دهد ، حضرت چنین فرمود:
از آنان مباش که بى عمل، به آن جهان امید مى بندند و به آرزوى دراز در توبه درنگ مى کنند. در نکوهش دنیا گفتار پارسایان بر زبان مى آورند، اما در کار دنیا، کردار دوست داران آن به کار مى بندند. اگر دولت دنیا به چنگشان افتد گرسنه چشمى شان سیر نگردد و اگر از آن بى بهره مانند قناعت نکنند. به داده ها سپاس حق نگویند و از بقیت آن زیاده خواهند.
مردم را از کار ناپسند نهى کنند و خود از آن دست
ای میان‌رفته بیا تا به میان بنشینیدر دلم نیم‌شبی باز عیان بنشینی 
مشق خم کردن جان دادی و سی سال گذشتحال خوش باش که در قوس کمان بنشینی
بنده‌ی عشق کجا حجره‌ی زهّاد گرفتگفت بهتر که به بازار و دکان بنشینی
گفتی و نیست مرا با دگران الفت حرفاگرم حرف تو باشد به زمان بنشینی
متفرّق‌شده از خویشم و پیدایم نیستتا بیایی به سر منبر جان بنشینی
گفتگوهای من و عشق به هر گوش رسیدبخت این بود که در گوش جهان بنشینی
حلمیا سهم تو از کون و مکان هیچکسی‌ستتا که بر سی
این همه حال خراب 
خسته ی بنگ و شراب 
راهیِ راهِ سراب 
شاید این مرد به جایی نرسد 
خواب آشفته ی شب 
همه سرگیجه و تب 
دگران عیش و طرب 
شاید این ناله به گوشی نرسد 
خنده ها، فِیک و دروغ
گم در این شهر شلوغ
گردن مردم و یوغ
شاید این دست به دستی نرسد 
عشقِ آلوده به غم 
 خنده آلوده به سم 
هی دروغ و هی دغل
شاید این حس، همه نفرت بشود

((به نام خداوند مهربان))

جاری است هوایت به رگم چون باران
مهر تو چنان رود ، به دل هست روان

از روز ازل ، بر لب من نام تو هست
آگاهی و این عشق ، ز تو نیست نهان

من شهر به شهر ، در به در رد و نشانت بودم
این در به دری ، جز به لقای تو نیابد پایان!

گویند که این راه ، پر از تشویش است!
دانم که پریشان دل من با تو می یابد سامان

ای دوست! دلم ، گرچه پر از تاریکی ست...
راز دل من را تو بپوشان و مگو با دگران!

گویند خطاپوشی و دریاست دلت ای دلبر!
در عشق خودت غرقم کن! م
((به نام خداوند مهربان))

جاری است هوایت به رگم چون باران
مهر تو چنان رود ، به دل هست روان

از روز ازل ، بر لب من نام تو هست
آگاهی و این عشق ، ز تو نیست نهان

من شهر به شهر ، در به در رد و نشانت بودم
این در به دری ، جز به لقای تو نیابد پایان!

گویند که این راه ، پر از تشویش است!
دانم که پریشان دل من با تو می یابد سامان

ای دوست! دلم ، گرچه پر از تاریکی ست...
راز دل من را تو بپوشان و مگو با دگران!

گویند خطاپوشی و دریاست دلت ای دلبر!
در عشق خودت غرقم کن! م
تو سایه و من نورم، تو ضعفی و من زورمتو جمعی و من فردم، بنگر که چه منصورم
مجبوری و آزادم، بی‌جایم و شهبادم تو خلقت اندوهی، من خالق مسرورم
از خویش برآرم دست، از خویش شوم سرمستتو با دگران شادی، من بی‌خود خودجورم
شاید که به شهر خویش یک سایه ز من یابیتو سایه ز من پوشی، من قابله‌ی نورم
من موسقی‌ام ای دل، آن موسقی رقصاننی زین هی‌و‌هی‌بازان، آن موسقی دورم
تو تارک این‌ها شو، برخیز تو اینجا شوفارغ ز کجین‌ها شو، برخیز به دستورم
پیغمبر دل گوید حلمی
من خودم از سیزدهم که از همه عالم به دَرَم...
پی نوشت : من از سیزده به درم ولی به زود دارن میبرن به درم کنن . :)))
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

"
تو از آن دگری رو مرا یاد تو بس خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم از شکار دگران چشم و دلی
بی تو، مهتاب‌شبی، باز از آن کوچه گذشتم،
همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم،
شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم،
شدم آن عاشق دیوانه که بودم.
در نهانخانۀ جانم، گل یاد تو، درخشید
باغ صد خاطره خندید،
عطر صد خاطره پیچید:
یادم آمد که شبی باهم از آن کوچه گذشتیم
پر گشودیم و در آن خلوت دل‌خواسته گشتیم
ساعتی بر لب آن جوی نشستیم.
تو، همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت.
من همه، محو تماشای نگاهت.
آسمان صاف و شب آرام
بخت خندان و زمان رام
خوشۀ ماه فروریخته در
گفتی ازباران بسازم دفتری خواهم نوشتاینکه من راتاکجاهامی بری خواهم نوشتچشمهای توخدای حرفهای تازه اندکفرراباواژه های دلبری خواهم نوشت کنج لبهایت بهشتی گم شده رسوای منوقتی لبخندتورامثل پری خواهم نوشتبوسه بامن بوسه است ایینه باتصویرتوعشق دارددرمیانش داوری خواهم نوشتاینکه من مردابم اری خط به خط کهنگیتوبرایم دفترنیلوفری خواهم نوشتدرمیان دستهای کوچم جای تو نیستمن تمامت رابرای دیگری خواهم نوشتموج زیبای نگاهت ناگهان تردیدشدباتودارم حرفه
در سال ۲۰۰۲ میلادی، مارتین سلیگمن با بیان نظریه شادکامی که به مفهوم “اودایمونیا” (Eudaimonia) ارسطو شباهت بسیاری دارد، گام بزرگی را در جهت تعریف شادکامی برداشت. ارسطو شادکامی را در خوب بودن، نیکی کردن و زندگی در سایه آن می دانست و سلیگمن به پیروی از این جمله، شادکامی حقیقی را رسیدن به فراخنای شناسایی و رشد توانایی (کنجکاوی، نیروی حیاتی و قدردانی) در بازی، کار و عشق بیان کرده است. خیام نیز در رباعی زیبایی تعریف خویش را از شادکامی بدین‌گونه بیان
بی تو مهتاب شبی، باز از آن کوچه گذشتم 
همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم
شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم
شدم آن عاشق دیوانه که بودم

در نهانخانه جانم، گل یاد تو درخشید
باغ صد خاطره خندید
عطر صد خاطره پیچید

یادم آمد که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم
پر گشودیم و در آن خلوت خود خواسته گشتیم
ساعتی بر لب آن جوی نشستیم

تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت
من همه محو تماشای نگاهت

آسمان صاف و شب آرام
بخت خندان و زمان رام
خوشه ماه فروریخته در آب 
ش
 متن شعر زیبای شعر کوچه از فریدون مشیری
بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتمهمه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتمشوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودمشدم آن عاشق دیوانه که بودمدر نهانخانه جانم گل یاد تو درخشیدباغ صد خاطره خندیدعطر صد خاطره پیچیدیادم آمد که شبی با هم از آن کوچه گذشتیمپر گشودیم و درآن خلوت دلخواسته گشتیمساعتی بر لب آن جوی نشستیمتو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهتمن همه محو تماشای نگاهتآسمان صاف و شب آرامبخت خندان و زمان رامخوشه ما
تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد
دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

مرده ام... از نفست شور و توان می گیرم
سرِ صبحی به دعاهای تو جان می گیرم
گفته ام مرثیه خوان نام تو را سر بدهد
از مسیحاییِ نامت هیجان می گیرم
هرچه دارم همه را می دهم و در عوضش
یک دل سوخته و اشک روان می گیرم
مستحقِ غضب و آتش قهرم اما
باز از مرحمتت برگ امان می گیرم
برنگشتی و گذر کرد بهارِ عمرم
ذره ذره پس از این رنگ خزان می گیرم
حال که آب گذشت از سر من، با حاجت...
روضه ی امّ بنین و پسران می گیرم
با دل سوخته می گفت: عصا نیست مرا
دست را بر کمرم گریه کنان می گیر
هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد
هم رونق زمان شما نیز بگذرد
وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب
بر دولت آشیان شما نیز بگذرد
باد خزان نکبت ایام ناگهان
بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد
آب اجل که هست گلوگیر خاص و عام
بر حلق و بر دهان شما نیز بگذرد
ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز
این تیزی سنان شما نیز بگذرد
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد
بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت
این عوعو سگان شما نیز بگذرد
آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست
سلام 
برنامه‌های ما از این به بعد پاییزی میشود.هوا داره سرد میشه کم کم! سویشرت ها را در‌آورده،کلاه‌ها را بر سر کشیده،لب سکوی بغل سبز نشسته و رفت‌وآمد دانشجویان فیزیک بهشتی را نظاره‌گر میشود.این است داستان پاییزی ما!
عین احمق‌ها در فصل رقص برگ‌های سرخ،چارلز بوکوفسکی میخواند و چرندیات وی را هایلایت میکند.اندازه دلتای ایکس درس نخوانده.وی خسته است(طبق معمول).از اوضاع الانش بی‌زار است اما ناراحت هم نیست.سوالات بنیادی را بیخیال شده است.جنب
سلام! مائده عزیزم امروز چقدر آفتابی بود و خونه روشن بود...خونه ی همیشه روشن و سبز ما.
صدای خنده مامان میاد که با بابا دارن حرف میزنن و آرزو میکنی خداوند همیشه سالم و سرحال نگهشون داره برات (هرچند میدونی این امری محاله و آدم ها سیر طبیعیشون رو طی میکنن...)
وای..چقدر میخوام حرف بزنم اما نمیتونم...یعنی واژه ها یاری نمی کنن...
آم! دیروز دلم برای مشاور پارسالم آقای شفیعی تنگ شده بود چون یکی رد شد و بوی ادکلن ایشون رو می داد و شما نمیدونید چقدر بوها برای م

باسمه تعالیگفتگووصف استادجمکران خانه ی زیبای همه منتظرانمیثمی کرد دعا بهر خود و هم دگرانیاد استاد نمودست و کند شکر خداچون رجالی بود استاد همه استاداناو نه تنها به ریاضی است که ماهر باشدمرد تقواست و اخلاق، بود از خوبانهر چه را داشت رجالی، بنماید عرضهآسمانی است سخی و بود او پر بارانگر چه بسیار توان صرف کند در تعلیممهربان است به حال همه ی همکارانافتخاریست که شاگردی او را بکنیمچون پناهی است برای همه ی ره پویانشعرهایش چو مقالات پر است از م
بی تو ، مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتمهمه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتمشوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودمشدم آن عاشق دیوانه که بودم !
در نهانخانه جانم گل یاد تو درخشیدباغ صد خاطره خندیدعطر صد خاطره پیچید
یادم آید که شبی با هم از آن کوچه گذشتیمپر گشودیم و در آن خلوت دلخواسته گشتیم
ساعتی بر لب آن جوی نشستیمتو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهتمن همه محو تماشای نگاهتآسمان صاف و شب آرامبخت خندان و زمان رامخوشه ماه فرو ریخته در آبشاخه ها دست برآورد
دانلود آهنگ علی صدیقی من یا من 
Download New Music Ali Sedighi – Man Ya Man
دانلود آهنگ جدید علی صدیقی به نام من یا من با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : مهیا غلامی    موزیک و تنظیم : علی صدیقی
متن آهنگ من یا من علی صدیقی
حق نداری به کسی دل بدهی الا من
پیش روی تو دو راه است فقط یا من یا من
عاشقم دست خودم نیست به هم میریزم
که تو هم با دگران خوب شوی هم با من

♥♥♥
لااقل عاشقم من هم نشدی عاقل باش
لطفا الوده نکن سهم منست آن دامن
دیر می آیی و با خا
به این فکر میکردم که خواب و رویاهای آدم ها، به مرور عوض میشن. شخصیتها و کارکترهاش، موضوع هاش. مثل من که دیگه خواب دبیرستان و کنکور رو نمیبینم ولی عوضش بچه های کلاسمون وارد خوابهام شده ان... دیروز بی هوا یاد اون معلم ریاضی دبیرستانم افتادم که تا همین چند وقت پیش خوابش رو میدیدم. دیدم عه! چه قدر وقته که از خوابهام رفته... 
بدیهیه... نگرانی ها و آدمهای زندگی مون عوض میشن. رویاها هم... 
نوار فیلم آدمها و مسائلشون که یه روز برام مهم بوده ان حتی اونهایی ک
بچه بیان بودم ولی هر دفعه یک مصیبتی پیش آمد تا ترک بیان کنم ولی حالا برای همیشه برگشتم. 
الان دیگه تجربه‌ای متفاوت دارم ولی بازم مشکل زیاده! به ولله مشکل زیاده ، یعنی پیچیده ی پیچیده! آخه شما که نمیدانید من با این اندروید لعنتی چه دردسرهایی دارم. البت دلمم نمیاد ازش دست بکشم. 
خوب ، حالا که برگشتم بگم که کلهم رویه‌ای متفاوت در پیش گرفتم. 
بچه‌های بیان دنبال کنند دنبال میشند بدون هیچ محدودیتی. 
کامنت و غیره دوست داشتید بگذارید. 
ای داد! طرز نو
همیشه در اوج ناراحتی تنها و تنها امید به بهتر شدن اوضاع آدمی را به ادامه زندگی وا می‌دارد...حالیا "امید" به نظر نگارنده، یکی از راه‌های مقابله با توقف و ایستایی نیست بلکه تنها راه آن است.حال امیدوار بودن به چه؟بی شک نظر نگارنده اُمید به معنای خوش خیالی و انرژی مثبت و مهندسی ذهن زیبا نیست؛ بلکه مقصوداعتماد و اطمینان به سرمایه است.چه سرمایه‌ای؟انسان آینده‌نگر اگر چه در "حال" به سر می‌برد، اما از آینده غفلت نمی‌کند و در همین راستاکارهایی انج
همیشه در اوج ناراحتی تنها و تنها، امید به بهتر شدن اوضاع آدمی را به ادامه زندگی وا می‌دارد...حالیا "امید" به نظر نگارنده، یکی از راه‌های مقابله با توقف و ایستایی نیست بلکه تنها راه آن است.حال امیدوار بودن به چه؟بی شک از نظر نگارنده اُمید به معنای خوش خیالی و انرژی مثبت و مهندسی ذهن زیبا نیست؛ بلکه مقصوداعتماد و اطمینان به سرمایه است.چه سرمایه‌ای؟انسان آینده‌نگر اگر چه در "حال" به سر می‌برد، اما از آینده غفلت نمی‌کند و در همین راستاکارهایی
باسمه تعالی
زندگی نامه منظوم
دکتر علی رجالی
امور علمی
قسمت(۱۱)
می روم پنجاه و سه در اصفهان، دانشگاه
تا بخوانم ریاضی ، که بود آن دلخواهبهترین نمره ی من بود ریاضی و حساب
درس دیگر نبود همچو ریاضی جذاب
شده ام رتبه ی اول، میان دگران
دور بودیم ز هرجنگ و جدال و خسران

در سه مقطع شدم رتبه ای اول در درس
چون نگویم و نگفتم که مدرک را بس
دوره ی ما عجب دوره ی پر باری بود
چند استاد شدند تربیت و رشک نبود
عالم است خود صاحب فهم و کمال بی کران
منتظر هر گز نماند ، از
آیا شما در خصوص هزینه لیفت صورت و روش های لیفت صورت آگاهی دارید؟ در این مقاله آی پزشک شما را با نحوه عمل لیفت صورت و مراقبت های بعد از این عمل آشنا می کند.لیفت صورت تاثیر به سزایی در زیباتر شدن صورت و جوان ماندن پوست دارد و به همین دلیل بیشتر زنان در عصر کنونی علاقه به عمل لیفت صورت دارند.

ادامه مطلب
آیا شما در خصوص هزینه لیفت صورت و روش های لیفت صورت آگاهی دارید؟ در این مقاله آی پزشک شما را با نحوه عمل لیفت صورت و مراقبت های بعد از این عمل آشنا می کند.لیفت صورت تاثیر به سزایی در زیباتر شدن صورت و جوان ماندن پوست دارد و به همین دلیل بیشتر زنان در عصر کنونی علاقه به عمل لیفت صورت دارند.

ادامه مطلب
بهترین راه جادویی چاقی صورت

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که
کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد. بسیاری از ما با کوچک‌ترین تغییر
دربرنامه و رژیم غذایی‌مان با لاغری صورت رو‌به‌رو می‌شویم. کافی است
تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جذابیت و
زیبایی صورت‌مان‌ را از دست بدهیم.
ادامه مطلب
یکی از این راه‌ها شکل صورت آدم‌ها است. از روی شکل صورت نه تنها می‌توانید شخصیت آدم‌ها را بشناسید، بلکه حتی می‌توانید نگاه آنها را به زندگی درک‌کنید.
۱. صورت لوزی-شکل
اگر استخوان‌های گونه‌ی شما عریض‌ترین بخش صورت‌تان است، و پیشانی و چانه‌تان کم‌کم باریک می‌شود، یک صورت لوزی شکل دارید.
آدم‌هایی که صورت لوزی دارند به طور کلی منظم هستند و به جزییات توجه زیادی دارند. آنها مهارت‌های ارتباطی خوب و اعتماد به نفس بالا دارند، و تحت کنترل مو
چاق شدن صورت 
یکی از شایع ترین مشکلاتی که مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبرو می شوند لاغر شدن صورت است و همواره هر فردی که صورت لاغری دارد سعی می کند که آن را درمانکند.
در ادامه این مطلب روش های خانگی و طبیعی بی نظیری را برای چاق شدن صورت در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
چاقی صورت آرزو بیشتر خانم ها و مردان جوان است و همواره کسانی که دارای صورت های لاغری هستند به دنبال روش هایی برای چاق شدن صورت خود می باشند. در اینبخش روش های آسان و طبیعی

باسمه تعالی
زندگی نامه منظوم
دکتر علی رجالی
امور علمی
قسمت(۱۱)
قدر استاد ندانند گروهی چندان
گوهری هست گران قیمت و آن زر افشان
چونکه استاد عزیز است و بود دانشمند
سالها رنج و تلاش است،علومی را چند
رهنمایی می کند بیکر مرا ،در دکتری
در شفیلد انگلستان، عالمی بی مدعا
بود بیکر صاحب فهم و شعوری کم نظیر
او بود جدی به کار و ، مهربان و سخت گیر
خلق و خوی اش در قیاس دیگران دمساز بود
صاحب فهم و کمال و عالمی ممتاز بود
گر چه او نیست به دنیا ولی راهش هست
 باسمه تعالی
زندگی نامه منظوم
دکتر علی رجالی
امور علمی
قسمت(۱۱)
قدر استاد ندانند گروهی نادان
گوهری هست گران قیمت و آن زر افشان
چونکه استاد عزیز است و بود دانشمند
سالها رنج و تلاش است،علومی را چند
رهنمایی می کند بیکر مرا ،در دکتری
در شفیلد انگلستان، عالمی بی مدعا
بود بیکر صاحب فهم و شعوری کم نظیر
او بود جدی به کار و ، مهربان و سخت گیر
خلق و خوی اش در قیاس دیگران دمساز بود
صاحب فهم و کمال و عالمی ممتاز بود
گر چه او نیست به دنیا ولی راهش هست
روح ا
امشب شب یلداست، بیا خوش باشیم
این رسم چه زیباست، بیا خوش باشیم

از پسته و هندوانه، آجیل و انار
هر چیز مهیّاست! بیا خوش باشیم

یارانه گرفتیم و غمی نیست به دل
امشب شب ماهاست، بیا خوش باشیم

برنامه‌ی شاد و زنده در تلویزیون
این لحظه در اجراست، بیا خوش باشیم

با خواندن اخبار جراید داغیم
انگار نه سرماست، بیا خوش باشیم

اخبار گرانی و تورم به تو چه؟
این مشکل آنهاست، بیا خوش باشیم

افتاده به زیر خط فقرند همه
منظورنه بر ماست، بیا خوش باشیم

نه مش

درمان سریع لاغری صورت
لاغری صورت بسیاری از افراد را آزاد می دهد و می تواند باعث از بین رفتن زیبایی شود، اما برای درمان لاغری صورت باید چه کنیم؟ در ادامه با علت و تمام روش های عالی برای “درمان لاغری صورت” آشنا می شوید.
ادامه مطلب
تو بوفه دانشگاه بودم و خیره به پنجره و جنگل پشت داشنکده و مثل وقتایی که حالم زیاد خوش و خرم نیس چای نبات میخوردم و توی هوای ابری وحشتناک و صدای رادیو داغون بوفه به آینده محتومم و پاسخ المپیادی که مثل جنگل پشت دانشکده تو هاله ای از ابهام مه طور فرو رفته می اندیشیدم ...که یهو یکی هوار شد رو سرم...و دیدم بله...دوست دبیرستانمه که تو دانشکده ماست !با یه روووسریییی نااارنجییییی...و چادر عربی !
گفتم خب چه خبرا؟بوهایی میاد!
گفت...خبررررررررررر؟
و تا اونجا
دکتر رضا امیرزرگر، متخصص جراحی فک و صورت، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهراناعمال جراحی شامل: جراحی پلاستیک صورت و بینی، بازسازی نواقص فک و صورت، جراحی سرطانهای ناحیه فک و صورت، جراحی شکستگی های ناحیه فک و صورت و نواحی اطراف چشم، جراحی نقایص اسکلتال فک و صورت( جراحی ارتوگناتیک)، ایمپلنت های دندانیعضو #هیئت_علمی دانشگاه علوم پزشکی تهرانdramirzagraomfs.com09126998139#جراحیزیبایی #جراحیفک #جراحیپلاستیکبینی #جراحیپلاستیکصورت #جراحیزیباییبینی #جراح

فوم شستشوی صورت جونسیو چیست؟نوعی خاصی از پاک کننده صورت است که برای افرادی با پوست‌های ترکیبی، معمولی، چرب و مستعد آکنه و جوش پیشنهاد می‌شود. وظیفه اصلی فوم شستشو صورت جونسیو پاک کردن عمقی صورت و از بین بردن چربی اضافه پوست و همچنین آلودگی‌های آن است. پس اگر می‌خواهید پس از یک آرایش سنگین یا یک روز طولانی که صورت‌تان در معرض آلودگی و گرد و غبار بوده، منافذ پوست صورت را کاملاً تمیز کنید و فوم شستشوی صورت جونسیو رو انتخاب کنید.ساخت کشور:ا
مرگ پسر جوان بعد از جراحی صورت
پسر جوان که در تصادف رانندگی صورتش آسیب دیده بود وقتی برای ترمیم چهره اش خود را به تیغ جراح سپرد بر اثر سهل انگاری کادر درمان جان خود را از دست داد. جراحی صورت
حدود سه سال قبل «میثم» در سانحه رانندگی از ناحیه صورت بشدت مجروح شد. جراحات وارده به صورت پسر جوان به حدی شدید بود که به تشخیص پزشکان نیاز به جراحی سنگین ترمیمی داشت.
جراحی با حضور تیم متخصص فک و صورت و زیبایی انجام شد و «میثم» به بخش مراقبت های ویژه انتقال
جراحی لیفت صورت : پیری امری طبیعی است و برای همه پیش می‌آید. با گذشت زمان صورت دچار افتادگی می‌شود، پوست شل شده و چین و چروک‌ها خود را به نمایش می‌گذارند. جوانسازی و بالاکشیدن صورت، شادابی را به صورت ما برمی‌گرداند. لیفت صورت با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. اما لیفت صورت به وسیله جراحی تاثیر بیشتر و دائمی‌تری خواهد داشت.

چه افرادی نیاز به لیفت صورت دارند؟
این که چه افرادی به جوانسازی و لیفت صورت نیاز دارند، کاملا به سلیقه آنها بازمی‌گ
تا قبل از روش پلاسماجت تقریبا هیچ روشی برای رفع کک مک و لک صورت وجود نداشت ولی خوشبختانه امروزه یکی از موثر ترین روش ها برای رفع لک صورت "پلاسماجت لک صورت" می باشد.
اگر از لک های آزار دهنده روی صورت خود و استفاده از کرم های پوشش دهنده قوی خسته شده اید پیشنهاد می کنم سری به مرکز زیبایی آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مقاله "پلاسماجت برای لک صورت | هزینه و ماندگاری پلاسما برای لک صورت" را مطالعه نمایید.
اگر علاقه مند به داشتن صورت زاویه دار هستید و بدنبال یک مرکز معتبر برای زاویه سازی صورت هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز زیبایی صورت آوا بیوتی تهران بزنید.
برای کسب اطلاعات مفید در خصوص هزینه زاویه سازی صورت و تکنیک های زاویه سازی صورت پیشنهاد می کنم مقاله "زاویه سازی صورت، هزینه و فیلم زاویه دار کردن صورت" را مطالعه نمایید.
چاق شدن صورت در کمترین زمان
چاق شدن صورت و گونه نمونه ای از زیبایی می باشد که امری انتخابی است و بسیاری گونه ی لاغر و استخوانی دوست دارند و بسیاری گونه چاق و صورتی تپل می خواهند. با این حال راه هایی برای چاق شدن صورت وجود دارد که که با استفاده از داروها، قرص و با تغذیه ای مناسب صورت پذیر است و شما با انجام این راه ها به چاقی صورت در یک هفته خواهید رسید.
ادامه مطلب
از قرار معلوم قرنطینه و تعطیلی دانشگاه حالا حالا ها سرجاشه!!
میانترما که از ۱۷ خرداد تا آخر تیر به صورت آنلاین و کلاسای عملی به صورت فشرده در مرداد و پایان ترما هم به صورت حضوری همون مرداد
ترم آینده هم همچنان دانشگاه تعطیله و به صورت مجازیه =(( آخرش دکتر بیسواد نشیم صلواااات!!
چقدر دلم تنگ شده واسه اوایل ترم ۲
میخواستم ترم ۱ رو فراموش کنم و وانمود کنم ترم یک از ۲۶ بهمن شروع میشه ولی چقدر حیف شد =((
آموزش مات کردن صورت یا چهره یک شخص در فیلم

تا حالا شده نیاز داشته باشید صورت یا چهره یک شخص را در فیلم مات نمایید یا به اصطلاح شطرنجی نمایید ، امروز فیلم آموزشی برایتان آماده کرده ام که مات کردن صورت یا چهره یک شخص در فیلم را به شما به صورت گام به گام به همراه نرم افزار مربوطه آموزش می دهد

برای دانلود فیلم آموزشی لطفا بر روی دکمه ادامه مطالب کلیک نمایید

ادامه مطلب
سلام.
بازی سازان عزیز توجه کنند اگر با موتور گیم میکر استودیو بازی می سازند حتما بازی را به صورت YYC خروجی بگیرند، در غیر این صورت بازی در حالت ماشین مجازی خروجی گرفته میشه و این طوری بازی شما در بعضی از کامپیوتر ها اجرا نمی شود و در بعضی از جا ها ویروس شناخته می شود.
دیگه من گفتم، می خوای عمل بکن می خوای نکن.
اگر نمی تونی به صورت YYC خروجی بگیری از نسخه 1.4.1757 استفاده بکن، من با همین نسخه کار می کنم.
(من خودم تمام بازی هایی که تا به حال اینجا گذاشتم رو
چاقی صورت با کدام تغذیه

برای چاقی صورت باید در تغذیه خود بیشتر دقت کنید

چاقی صورت
و خلاص شدن از صورت لاغر دلیل بسیاری از افراد برای مراجعه به پزشکان
زیبایی و حتی اعتماد به تبلیغات نادرست است. دقایقی تمام آنها را کنار
بگذارید و با ما همراه شوید.

ادامه مطلب
جوش یکی از متداول‌ترین انواع ناهنجاری‌های پوستی است، اما جالب است بدانید آکنه و انواع جوش‌ ها هر کدام روش‌های درمانی خاص خود را دارند. بیشتر جوش های معمولی صورت و جزئی با روش‌های خانگی یا مصرف داروهای بدون نسخه، درمان می‌شوند. بااین‌‌حال، افرادی که به‌صورت حاد یا مزمن از جوش صورت رنج می‌برند، باید تحت نظر پزشک متخصص پوست قرار بگیرند. در این مقاله شما را با انواع جوش صورت و علت جوش صورت آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب
اسکراپ صورت اورگانیک درجه یک - ابرسان و لایه بردار قوی 
شفاف کننده پوست صورت اسکراپ صورت موثرترین راه پاکسازی پوست صورت میباشد
اسکراپ صورت اورگانیک بدون ناخالصی بوده و نتیجه عالی 
ضد لک ضد جوش - ابرسان فوق العاده پوست میباشد
اسکراپ با کیفیت - لایه بردار صورت و شفاف  کننده
مشاوره رایگان 09194260919 ارسال به همه شهر ها
جوش صورت چیست؟
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن علت و درمان های مناسب این بخش به راحتی میتوان آنها را برطرف کرد.

جوش یک مشکل پوستی است که در اثر تجمع چربی در بخش های مختلف بدن از جمله صورت , قفسه سینه, شانه, گردن و... به صورت جوش های سریاه , جوش سر سفید و... رخ می دهد.
علت چیست؟
برخی جوش ها در دوران نوجوانی که معروف به جوش غرور جوانی هستند نمایان می شوند. اما به طور کلی عواملی هستند که پ
جوش صورت چیست؟
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن علت و درمان های مناسب این بخش به راحتی میتوان آنها را برطرف کرد.

جوش یک مشکل پوستی است که در اثر تجمع چربی در بخش های مختلف بدن از جمله صورت , قفسه سینه, شانه, گردن و... به صورت جوش های سریاه , جوش سر سفید و... رخ می دهد.
علت چیست؟
برخی جوش ها در دوران نوجوانی که معروف به جوش غرور جوانی هستند نمایان می شوند. اما به طور کلی عواملی هستند که پ
چاق شدن صورت 
یکی از شایع ترین مشکلاتی که مردان و زنان در سراسر جهان با آن روبرو می شوند لاغر شدن صورت است و همواره هر فردی که صورت لاغری دارد سعی می کند که آن را درمان
کند. در ادامه این مطلب روش های خانگی و طبیعی بی نظیری را برای چاق شدن صورت در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
چاقی صورت آرزو بیشتر خانم ها و مردان جوان است و همواره کسانی که دارای صورت های لاغری هستند به دنبال روش هایی برای چاق شدن صورت خود می باشند. در این
بخش روش های آسان و طبیع
از لمس کردن صورت و مالش صورت خودداری کنید، زیرا سبب بدترشدن آکنه می شود. در این مواقع تلفن همراه خود را دورتر از پوست بگیرید و از گذاشتن دستتان زیر چانه اجتناب کنید.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد.
پدهای صورت لوفا پدهای دایره ای لوفا کاربرد فراوانی دارد وبه دلیل سایز متناسب میتوان در کیف گذاشته و روزانه همراه خود داشته باشید و در صورت نیاز با صابون و یا شامپو بدن پوست خود را تمیز کرده و ...
نوشته پدهای صورت لوفا اولین بار در لوفا گستر. پدیدار شد.
پوشیدن لباس تنگ وبدن نماوعریان ساختن ممه ومووبرجسته کردن گونه ولاغراندام بودن درکناربرجسته شدن یک مانتوجلوبازوتبلیغش برای فروش ودوخت قرارمیگرفت.انتخاب دیگری افرادنداشتند.
برنزه کردن صورت جهت رفع کبودی صورت مدل هالازم بود.درواقع آرایش وگریم صورت یک زن اثرمستقیم برانتخاب یک شکل فرهنگ خاص داشت.زنانی که طلاق میگرفتندهمان افرادی بودندکه بعلت مدلینگ شدن ازسمت شوهرباکبودی چشم وکرم صورت مواجه میشدند.مفهوم دوم آرایش وتغییرقیافه دراینجانمو
چاق شدن صورت به کمک این چند روش

چاق شدن صورت بدون اینکه چربی به اطراف شکم و یا ران‌هایتان به وجود بیاید کار بسیار سختی است. در این مقاله با ارایه راهکاری مناسب به چاق شدن صورت شما کمک خواهیم کرد با جیمیتو همراه باشید.

چرا چاق شدن صورت مهم است؟
کاملا طبیعی است که داشتن صورت چاق و توپر شما را شاداب‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد. و در مقابل صورت استخوانی می‌تواند نمایانگر یک صورت پیر باشد؛ شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد به خصوص خانم‌

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم
همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم
شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم
شدم آن عاشق دیوانه که بودم
در نهانخانه جانم گل یاد تو درخشید
باغ صد خاطره خندید
عطر صد خاطره پیچید
یادم آمد که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم
پر گشودیم و درآن خلوت دلخواسته گشتیم
ساعتی بر لب آن جوی نشستیم
تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت
من همه محو تماشای نگاهت
آسمان صاف و شب آرام
بخت خندان و زمان رام
خوشه ماه فرو ریخته در آب
شاخه ها دست ب
زمانی که سخن از ترفندهای آرایشی به میان می‌آید، تکه‌های یخ که در
فریزر هستند، ممکن است برای شما کم ارزش و بی‌خاصیت باشند. اما این زمانی
است که از فواید ماساژ صورت با یخ بی‌اطلاع هستید. ماساژ صورت با یخ فواید
بسیار زیاد و ثابت شده‌ای بر زیبایی پوست شما خواهد داشت که قوی‌تر و
تاثیرگذارتر از هر آرایشی است. از طرفی نحوه استفاده از آن‌ها آسان بوده و
همیشه در دسترس و رایگان می‌باشند. پس چه چیزی بهتر از این؟ اثرات ماساژ
صورت با یخ بسیار شگفت

لیفت صورت چیست و روشهای آن کدام است؟

لیفت صورت

لیفت صورت روش کشیدن پوست های اضافی صورت برای جوانسازی صورت می باشد که می تواند شامل بالا کشیدن ابروها، رفع افتادگی پلک‌ها، زاویه دار کردن فک، مشخص کردن خط فک، رفع افتادگی غبغب و افتادگی پایین صورت و … باشد که سبب شادابی و جوان تر نشان دادن پوست شما شود.
ادامه مطلب
موم انداختن یا وکس صورت یکی از روش های از بین بردن موهای زائد با استفاده از ماده ای به نام موم یا wax است.
روش های دیگری از جمله بند انداختن، دکلره کردن موها، لیزردرمانی، الکترولیز و ... نیز بدین منظور استفاده می شوند، ولی وکس صورت یکی از روش های معمول بین خانم هاست.
با وجودی که وکس صورت فوایدی دارد، ولی بعضی از عوارض آن هم شامل موارد زیر است:
- وکس صورت معمولا با درد همراه است، چرا که پوست صورت از دیگر نقاط بدن حساس تر است.
- وکس صورت می تواند منجر ب
 همزمان با ابعاد مختلف رشد جسمی، روانی و حرکتی کودکان، توانایی های زبانی آن ها نیز تغییر می کند.
ممکن است برخی از کودکان زودتر از هم سن و سال های خود شروع به سخن گفتن کنند و یا به گونه ای قابل توجه، صحبت های اطرافیان را بهتر درک کنند.
در حقیقت رشد زبانی کودکان مختلف نیز می تواند با هم متفاوت باشد و با توجه به تاثیرات قابل توجه زبان بر ابعاد مختلف زندگی از جمله برقراری ارتباط، یادگیری، مهارت های خواندن، درک مطلب و ..در این مطلب قصد داریم تا شما ر
در هرسبک از میکاپ صورت ،رنگ های آرایشی با تناسب خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. سبک کلاسیک در میکاپ قاعده کلی در سبک کلاسیک به این صورت است که اگر آرایش چشم ها تند و غلیظ باشد،آرایش لب ها باید از رنگ ملایم و لایت برخوردار باشد.برعکس این اصل نیز کاربرد دارد.بدین معنی که …
دست به صورت نزنید! حتی در حد لمس کوتاه نوک بینی زیبایتان!یا لمس کوتاه زیر چانه جذابتان!یا زیر چشم شهلایتان و حتی انگشتکی کوتاه به نیت ابروی خوش فرم دلربایتان هم؟! نه دست نزنید! لطفا
دست به صورت نزنید!حتی برای کنار زدن موهای ابریشمی لخت و فر و سیم ظرفشویی یا اسکاچی طوریتان!از روی پیشانی بلند و کوتاه و صاف و چروک نازتان!
حتی برای آن خال زیبای پشت لبتان یا آن سبیل زمخت خشنتان هم ای خوشتیپکان زیبای جوان یا مسن نازنین!دردمندان یا بی دردان هر و
بهترین پک های خانگی برای روشن شدن پوست صورت
1.ماسک پودر شیر، سفید کننده پوست صورت:
یک قاشق غذا خوری پودر شیر ، 1 الی 2 قاشق غذاخوری آب پرتقال طبیعی و یک قاشق غذا خوری جوی دو سر را تهیه کنید.
همه مواد را با هم مخلوط کنید تا یک ترکیب خوب بدست آید.
صورتتان را تمیز کنید و سپس با انگشت های تمیز این ماسک را روی صورت و گردن خود اعمال کنید و بعد از 15 الی 20 دقیقه با آب سرد بشویید.
این درمان را 1 الی 2 بار در هفته تکرار کنید.

ادامه مطلب

ماساژ صورت

ماساژ صورت را جزو برنامه های زیبایی و جوانسازی پوست خود قرار دهید. البته خواص و فواید بیشماری برای ماساژ صورت و بدن ثابت شده است که با انجام صحیح ماساژ حاصل می شود. ماساژ صورت می تواند جریان خون به بافت های صورت را افزایش دهد و باعث ایجاد پوستی جوان تر و روشن تر شود. این ماساژها می توانند به شما کمک کنند پوست خود را لیفت کنید و ظاهر پف شدگی و چین وچروک موجود بر روی پوست را کاهش دهید. بی شک، ماساژ صورت خوب قادر است استرس را کا
وقتی پدال کلاچ را تا اخر فشار دادیم و صدا می کند یا بلبرینگ کلاچ فرسوده شده است که در این صورت با تعویض بلبرینگ کلاچ مشکل حل می شود و یا بلبرینگ پشت میل لنگ خشک کار کرده و در این صورت نیز باید انرا تعویض نمود اگر کلاچ خوب کار نمی کند و گیربکس لرزش دارد یا دیسک کلاچ از تنظیم خارج شده است که در این صورت مجموعه کلاچ باید تعویض شود و یا دسته موتورها شکسته شده یا بیش از اندازه نرم شده که در این صورت دسته موتورها باید تعویض شود.             
زنگ میزنم حالش رو بپرسم. میگه هم کلاسی بچه ش پا گرفته جلوش، بچه با صورت خورده زمین. میگم نتونی دستتو تکیه گاه کنی و با صورت زمین بخوری خیلی سخته. ناخود‌آگاه اشکام سرازیر میشه... از بچگیام اولین کسی بودی که میشنیدم میگفتن با صورت زمین خوردی... بدون دست ...
در این پست اولین سایتی که در میان سایت های معرفی شده در اینجا، درآمد شما را به صورت دلار پرداخت می کند، معرفی خواهیم کرد. 2Captcha نام سایتی است که شما در آن می توانید با انجام کپتچا، درآمد کسب کنید. کپتچا به همان کدهای انسان شناسی که برای ورود به سایت های مختلف باید انجام دهید، می گویند. در این سایت، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کپتچاهایی که به شما می دهند را انجام دهید. کپتچاها در این سایت به دو صورت هستند. یا به صورت نوشتاری هستند
افسوس که نامه جوانی طی شد 
و آن تازه بهار زندگانی دی شد
وآن مرغطرب که نام او بود شباب 
فریاد ندانم کی آمدوکی شد خیام

یک عمر به کودکی به استاد شدیم
یک عمر زاستادی خود شاد شدیم
افسوس ندانیم که ما را چه رسید
از خاک بر آمدیم و بر باد شدیم خیام

در کارگه کوزه گری بودم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
هر یک به زبان حال با من گفتند
کو کوزه گر و کوزه خرو کوزه فروش خیام

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من
وین حرف معما نه تو دانی و نه من
هست از پس پرده گفتگ
•  آویشن: به صورت دم کردنی
• پونه: به صورت دم کردنی یا بخور
• نعناع: به صورت دم کردنی استفاده نعناع در طولانی مدت میل جنسی را کاهش می دهد.
• بابونه: به صورت دم کردن و یا بخور
• اسطوخدوس: به صورت دم کردن
• شلغم
• تره
• پیاز
• کاسنی
ادامه مطلب
چرا و چگونه از ماسک صورت استفاده کنیم؟

ماسک صورت و تاثیر مثبت ماسک صورت بر شادابی پوست

استفاده از ماسک صورت قوانین خود را دارد. اگر ماسکهای صورت را بصورت صحیح مصرف نکنید، اثربخشی خاصی از آن نخواهید دید. در این مطلب روش مصرف صحیح ماسک صورت را به شما میگوییم.
استفاده از ماسک صورت در برنامه های حرفه ای مراقبت از پوست صورت، بعد از این مراحل قرار می گیرد؛ 
- پاکسازی. 
ادامه مطلب
بهترین حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت

بهترین روش برای برای چاق شدن صورت استفاده از تکنیک های ورزشی سودمند است

اگر
تمایلی به استفاده از تکنیک های تغذیه برای پر شدن و چاق به نظر رسیدن صورت
ندارید، بهترین روش برای شما استفاده از تکنیک های ورزشی سودمند برای چاق
شدن صورت است.

ادامه مطلب
یکی از عمل های زیبایی صورت که بسیار در میان مردم به خصوص زنان رواج دارد، لیفت صورت (بالا بردن گونه) است. از آن جایی که با این کار نشانه های پیری و کهن سالی در قسمت های میانی صورت از بین می رود، منجر به بازسازی اعتماد به نفس در فرد هم می شود؛ معمولا در مواقع خندیدن با این خطوط ناراحت کننده روبرو می شوید. دوره بهبود پس از عمل در این کار بسیار کوتاه بوده و بیمار مشتاق برای نشان دادن صورت جدیدش را خیلی منتظر نمی گذارد. در این مقاله از سایت دکتر چک قصد

جمله n ام الگوهای کسری زیر را بیابید.

با دقت در کسرهای پیش رو می بینیم این کسرها گویی الگوی منظمی ندارند، اما صورت و مخرج آن ها به طور منظم با اعداد ثابتی جمع می شوند. پس الگوی جمله n ام صورت و مخرج را به طور جداگانه به دست می آوریم.
 مثلا صورت کسرها در هر جمله یک واحد افزایش داشته است. یعنی هر بار اعداد صورت کسر با عدد یک جمع شده است. پس اگر n را عدد صورت کسر در نظر بگیریم، ضریب آن یک خواهد بود که مساوی با n است. عدد قبل از ۱ در صورت نیز صفر است پس د
آموزش زبان برنامه نویسی PHP به زبان فارسی و آموزش به صورت ویدئویی در 6 فصل به صورت کامل قرار داده شده است. 
این محصول به مناسبت عید قربان به مدت یک هفته تخفیف خورده است
پس از خرید محصول کد تخفیف برای خرید دیگر محصولات برای شما ارسال می شود. 

دانلود فایل
رژگونه شاید عجیب به نظر برسد ولی برای اینکه درست رژگونه بزنید به یک متر خیاطی نیاز دارید. سپس باید اجزای صورت خود را اندازه گیری کنید.  در آغاز باید از بالای پیشانی قسمتی که موها در آمده است تا پایین چانه خود را اندازه بگیرید. (طول صورت) عرض پهن ترین قسمت چانه (اندازه خط فک) عرض پهن ترین بخش پیشانی (اندازه عرض پیشانی) اندازه گیری بیشترین فاصله میان دوگونه (اندازه عرض گونه ها) صورت بیضی منظور از صورت بیضی صورتی است که اندازه ارتفاع صورت اندکی از
بهترین حرکات ورزشی برای چاق شدن صورت

بهترین روش برای برای چاق شدن صورت استفاده از تکنیک های ورزشی سودمند است

اگر
تمایلی به استفاده از تکنیک های تغذیه برای پر شدن و چاق به نظر رسیدن صورت
ندارید، بهترین روش برای شما استفاده از تکنیک های ورزشی سودمند برای چاق
شدن صورت است.

ادامه مطلب
ژل شستشوی صورت آموس وان
آموس وان برندی محبوب و معتبر در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی و زیبایی است. محصول جدید این مارک خوب و عالی کشورمان انواع ژل شستشوی صوزت می باشد. این سری از محصولات اموس وان به طور کلی برای تمیز کردن و پاکسازی انواع صورت طراحی و تولید شده اند و قابلیت استفاده به صورت روزمره یا برای پاکسازی بقایای آرایش از روی پوست را دارند. علاوه بر این موضوع محصولات تمیز کننده پوست صورت  آموس وان دارای خواص و ویژگی های درمانی مختلف
بهترین درمان کک و مک صورت
لکه های قهوه ای روی پوست صورت و بدن یعنی اختلالی بزرگ در زیبایی و جذابیت.برای درمان سریع کک و مک دو روش درمان دارویی و درمان خانگی با ماسک های گیاهی توصیه می شود.سریعترین روش درمان لکه های پوستی را بشناسید.

ادامه مطلب
کوچک کردن منافذ باز صورت با راه کارهای مفید
 با راهنمای کاربردی و مفید در مورد نحوه کوچکتر و تنگ تر کردن منافذ باز صورت بیشتر آشنا شوید.
قبل از آنکه به موضوع چگونگی کوچک کردن منافذ باز صورت بپردازیم، باید اول به این نکته اشاره کنیم که در حقیقت شما نمی توانید اقدام به کوچک کردن سایز منافذ کنید، بلکه در عوض ظاهر مشخص آن را به حداقل می رسانید.
ادامه مطلب
مزوتراپی صورت چه فوایدی دارد

مزوتراپی صورت
مزوتراپی
- مزوتراپی یک روش درمانی جدید می‌باشد. در این روش دارو در قسمتهای مختلف
پوست تزریق می‌شود. در واقع دارو به بجای اینکه از راه دهان خورده شود،
مستقیماً به داخل پوست تزریق می‌شود.  تزریقهای متعدد توسط دستگاه مزوتراپی
در فواصل منظم در پوست صورت میگرد. در حال حاضر از این روش برای درمان
موارد زیر استفاده می‌شود:
ادامه مطلب
آموزش آرایش کردن صورت
آموزش آرایش صورت در خانه و مراحل آن را برای شما در این مقاله آورده ایم تا شما به راحتی برای
مهمانی های خودتان بدون رفتن به آرایشگاه خودتون را به صورت حرفه ای آرایش کنید، که هم در
وقت و هم در هزینه صرفه جویی کرده باشید.
آرایش صورت یکی از کارهایی است که خانم ها علاقه ی زیادی به انجام آن دارند. به همین خاطر سعی
می کنند که در حد مبتدی و خود آرایی این کار را بیاموزند. در این مقاله سعی می کنیم که نحوه آرایش
کردن صورت را برای شما ب
ورزشهای صورت به شکل است ؟

در حالی که صورت انسان یک چیز زیبایی است ، حفظ پوست صاف و صاف اغلب با افزایش سن ، به یک منبع استرس تبدیل می شود. اگر تاکنون به دنبال یک راه حل طبیعی برای افتادن پوست هستید ، ممکن است با تمرین های صورت آشنا باشید.
افراد مشهور تناسب اندام مدت ها است که تمرین های صورت را برای لاغر کردن صورت و معکوس روند پیری تأیید می کنند - از جک للان در دهه 1960 تا ستاره کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال در سال 2014. اما آیا این تمرین ها واقعاً کا
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
در نظام آموزشی دو نوع تدریس وجود دارد. اولین دسته تدریس به صورت تئوری است که مختص یادگیری اصول و قوانین، تارخچه و زندگی نامه و منابع و مفاهیم حفظی می باشد. دسته دوم تدریس عملی است که بسیار موثر تر و کارا تر از دسته اول است. کلیه حرفه ها باید به صورت عملی فرا گرفته شود.
ادامه مطلب
ماشین اصلاح سر و صورت پروموزر PROMOZER MZ-9819

تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر
خط زن
استفاده به صورت خشک و مرطوب
قابلیت شستشو: ندارد
منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم) باتری قابل شارژ(بی سیم)
سایز شانه ها 12.9.6.3
راه های چاق شدن فرار از لاغری قرص چاقی کپسول قرص چاق کننده قرص چاق کننده صورت قرص چاق کننده بدن قرص چاق کننده بدون عوارض قرص چاق کننده پایین تنه قرص چاق کننده صورت درسا قرص چاق کننده دراگون قرص چاق کننده فت فست قرص چاق کننده اکسیر قرص چاق کننده گیاهی قرص چاق کننده صورت قرص چاق کننده صورت اکسیر قرص چاق کننده صورت فت فیس قرص چاق کننده صورت گیاهی قرص چاق کننده صورت fat face قرص چاق کننده صورت بدون عوارض قرص چاق کننده صورت وبدن قرص چاق کننده صورت بیو
از بین بردن قرمزی جای جوش صورت
از بین بردن ورم جوش صورت
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،تا
به حال شده که شب هنگام خواب ناگهان ببینید یک جوش زشت و چرکی روی
صورت‌تان خودنمایی می‌کند، در حالی که فردا به یک مهمانی دعوت هستید یا
می‌خواهید با فردی ملاقات کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد. در این زمان
نه‌تنها زشتی جوش آزاردهنده بلکه نگرانی از فردا نیز بیشتر باعث آزارتان
می‌شود اما نگران نباشید.

ادامه مطلب
معرفی  شیر فلکه کشویی یا گیت ولواگر به دنبال شیرفلکه ای هستید که مسدودکننده باشد و دو حالت باز و بسته داشته باشد، شیر کشویی مناسب می باشد. شیر فلکه کشویی دارای نشیمنگاه  است که زبانه شیر روی آن مینشیند و مسیر عبور سیال را سد میکند. شیر کشویی را می توان به صورت دستی از طریق فلکه یا آچار مخصوص (در صورت نصب در یک محفظه) و یا به وسیله یک محور (در صورت نصب در زیر زمین) باز و بسته کرد. باز و بسته کردن شیر به صورت خودکار از طریق مکانیزم نیز مخصوص امکان پذ
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدئویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید.
این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آنلاین و یا به
۷۰ میکاپ صورت  زنانه و دخترانه
در این مطلب تصاویری از انواع مدل میکاپ صورت با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.
میکاپ صورت تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل آرایش صورت خود حسایت لازم را
به خرج دهید تا عیب های موجود در ظاهرتان کمتر به نظر برسد و چهره ای متفاوت و جذاب در مهمانی ها و مجالس مختلف داشته باشید.
مد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها